Ile kosztuje ozonowanie w Warszawie na Ochocie?

Ile kosztuje ozonowanie w Warszawie na Ochocie?

Ile kosztuje ozonowanie w Warszawie na Ochocie? Cena jest adekwatna, do jakości usług i uzyskanego efektu. Ozonowanie powietrza to jedna z najbardziej skutecznych i nowoczesnych metod ekologicznego oczyszczania powietrza i powierzchni. Przy ozonowaniu pomieszczeń cena na Ochocie jest zależna od metrażu, ale orientacyjne wynosi: 30 m3 powierzchni – do 180 zł. Co trzeba wiedzieć o ozonie? Jest to gaz najbardziej przyjazny dla środowiska, nie pozostawia po sobie żadnych szkodliwych związków.

Ozonowanie mieszkania cena – Warszawa Ochota

Usługa ozonowania mieszkania na Ochocie z każdym dniem cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Zwłaszcza wśród tych, dla których zdrowie rodziny jest zawsze na pierwszym miejscu. Ozon niszczy wszystkie znane mikroorganizmy chorobotwórcze. W naturze nie ma drobnoustrojów ani wirusów, które byłyby odporne na działanie ozonu, co jest bardzo istotne w czasie pandemii Covid 19. Podczas działania ozonatorów powietrza substancje chemiczne, alergeny organiczne oddziałujące z ozonem zamieniają się w nieszkodliwe związki. Zawartość tlenu w powietrzu wzrasta, wirusy i bakterie są niszczone. Większość toksycznych związków chemicznych rozkłada się na dwutlenek węgla, wodę i nieszkodliwe tlenki. Za ozonowanie mieszkania cena na Ochocie jest niewygórowana, dlatego z usługi może skorzystać każdy. Bardzo popularne jest nie tylko dezynfekowanie mieszkań, również właściciele firm często zamawiają ozonowanie biur.

Ozonowanie przedszkoli cena – Warszawa Ochota

Udowodniono naukowo, że ozon niszczy wszystkie typy wirusów i bakterii, takie jak Escherichia coli, Salmonella, gronkowiec złocisty. Ozon ma większą zdolność niszczenia zarodników i wielu drobnoustrojów chorobotwórczych niż inne środki dezynfekujące. Wpływ ozonu na bakterie przetrwalnikowe jest 300–600 razy, a na bakterie chorobotwórcze 15–20 razy silniejszy niż chlor. Każdy wirus może zostać wyeliminowany dzięki ozonowaniu szkół na Ochocie oraz przedszkoli, dzięki temu zarówno małe dzieci, uczniowie i wychowawcy będą bezpieczni. Po ozonowaniu pozostaje tylko przyjemny zapach świeżości. Dlaczego ozon zabija wirusy? Ozon tłumi wirusa zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz komórki, częściowo niszcząc jej otoczkę. Proces jego rozmnażania się zatrzymuje, a zdolność wirusów do łączenia się z komórkami organizmu zostaje zakłócona.

Ozonowanie magazynów Warszawa Ochota

Ozonowanie magazynów w Warszawie na Ochocie przy 1000-2000 m to najczęściej cena od 1,5 zł/m². Natomiast pow. 2000 m² ozonowanie magazynów cena na Ochocie od 1,4 zł/m². Praca ozonu, wytwarzanego przez ozonator powietrza, dokładnie powtarza procesy zachodzące w przyrodzie, gdy atmosfera samooczyszcza się.

Zalety ozonowania pomieszczeń – Warszawa Ochota

  • Niszczy wszelkie wirusy, bakterie i zarazki, grzyby, zarodniki, cysty itp.
  • Dezynfekcja przez ozonowanie w Warszawie
  • Ozon niszczy wszystkie mikroorganizmy szybciej niż jakikolwiek inny środek dezynfekujący
  • Ozon jest prawie 6 razy bardziej skuteczny niż promienie UV.  
  • Wnika w trudno dostępne miejsca
  • Gazowy stan ozonu pozwala mu wnikać wszędzie i czyścić trudno dostępne obszary pomieszczenia.

Ozonowanie mieszkania w Warszawie na Ochocie – skuteczne po remoncie / budowie

Ozonowanie pomieszczeń na Ochocie jest skuteczne po zakończeniu prac budowlanych i remontowych, ponieważ usuwa szkodliwe emisje z materiałów budowlanych, w tym fenoli i formaldehydów. Ozon jest w 100% skuteczny w eliminowaniu wszelkich zapachów i trujących oparów (w tym usuwaniu zapachów po pożarze, zapachu tytoniu, pleśni, próchnicy, zwierząt itp.). Ozonowanie nie dodaje dodatkowych smaków i zapachów, nie maskuje zapachów, ale stymuluje całkowity rozkład cuchnących cząsteczek. Ozon nie psuje mebli i przedmiotów. Pod koniec zabiegu ozonowania mieszkania na Ochocie nie będzie ono wymagało czyszczenia – ozon sterylizuje wszystkie powierzchnie.

Procedura ozonowania może być przeprowadzona w dowolnych pomieszczeniach, w tym w placówkach dziecięcych, urzędach, biurach a także w miejscach gastronomii, przechowywania żywności i gotowania. Po zakończeniu ozonowania powietrza nie pozostają żadne związki chemiczne, biologiczne ani obce zapachy, gaz szybko zamienia się w tlen, odświeżając atmosferę w pomieszczeniu. Ozonowanie mieszkania cena w Warszawie na Ochocie do 50 m około 240 zł, 50-100 m² około 440 zł, 100-250 m około 880 zł. Są to ceny orientacyjne, po skontaktowaniu się z firmą wykonującą usługę można zasięgnąć szczegółowych informacji.

Jak przebiega proces ozonowania pomieszczeń w Warszawie?

Procedura ozonowania jest następująca. Specjalista montuje w pomieszczeniu urządzenie do generowania ozonu (ozonator), włącza je i kontroluje proces jego działania. W trakcie ozonowania w pomieszczeniu nie powinny przebywać ludzie ani zwierzęta. Konieczne jest również usunięcie roślin z pomieszczenia. Czas ozonowania wynosi średnio 30 – 60 minut, w zależności od powierzchni i wysokości pomieszczenia. Po zakończeniu pracy ozonatora należy odczekać 30 minut na całkowity rozkład ozonu. Następnie trzeba przewietrzyć pomieszczenie przez 15-30 minut. Tylko osoba obsługująca ozonator, nosząca osobiste wyposażenie ochronne dróg oddechowych, może wejść do pomieszczenia do czasu jego całkowitej wentylacji.